Back to homepage PMSR.sk
Slovak Gliding Championship 2018 + PRE 20th FAI EGC 2019
10.06. - 22.06.2018
Airfield Prievidza Slovakia
Archív
Language: Slovensky | English

Pretekári

Max počet pretekárov Max počet náhradníkov Aktuálne zaregistrovaných pretekárov Aktuálne akceptovaných pretekárov Počet voľných štartovných miest Riadny pretekár Náhradník
100 0 46 46 54

Riadni pretekári

Club Class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Alberto Rizzi Slovakia
Holic
Club Class DG 202 SJ
2. Bajana Ivan Slovakia
Aeroklub Martin
Club Class ASW-19 B A1
3. Belianský Miroslav Slovakia
Partizánske
Club Class Ls 1f LS
4. Benedikovič Karol Slovakia
Air Sympatia
Club Class Std. Cirrus AM
5. Benedikt Lukas Slovakia
AK Trnava
Club Class Janus cM fg T
6. Divoková Viktória Slovakia
AK Spišská Nová Ves
Club Class Std. Cirrus SA
7. Divoková Drahomíra Slovakia
Spišská Nová Ves
Club Class Discus CS 3D
8. Dudáš Jakub Slovakia
Prievidza
Club Class ASW-20 EW
9. Gašparovič Peter Slovakia
SPC Martin
Club Class Std Cirrus DZ
10. Hlinka Jan Slovakia
Aeroklub Martin
Club Class LS4 BM
11. Jurovic Martin Slovakia
Bratislava
Club Class C-101A J2
12. Kacvinský Adam Slovakia
Bratislava
Club Class ASW 19 BA4
13. Kovalčík Ján Slovakia
Bratislava
Club Class C-101A OI
14. Kožár Jozef Slovakia
Aeroklub Martin
Club Class LS1-f MF
15. Noga Tibor Slovakia
SGC Martin
Club Class ASW -19 B A4
16. Petro Roman Slovakia
Nitra
Club Class C101A Pegase 101
17. Posluch Samuel Slovakia
SGC Martin
Club Class Std. Cirrus W
18. Šabľa Martin Šabľa Slovakia
AK Spišská Nová Ves
Club Class Std. Cirrus LX
19. Schuller Edmund Slovakia
Lučenec
Club Class ASW 24WL ZS
20. Sidor Juraj Slovakia
Holíč
Club Class Std. Cirrus NM
21. Smolka Daniel Slovakia
Prievidza
Club Class ASW-20 A/15m MP
22. Šnirc Martin Slovakia
Nitra
Club Class DG-400 800
23. Sobek František Slovakia
Ražnany
Club Class DG 100 G1
24. Straka Marek Slovakia
Trenčín
Club Class ASW 19 AI
25. Sulirová Antonia Slovakia
SK MLYNICA
Club Class ASV-15 MB
26. Szabo Marian Slovakia
Partizanske
Club Class Std. Cirrus SZ
Combi Class
Priezvisko Meno 2. člen posádky Krajina / Aeroklub Súťažná trieda Typ vetroňa Štartový znak Akceptovaný
1. Arpáš Tibor Slovakia
Nitra
Combi Class LS-8 JW
2. Bednarczuk Zdzislaw - - Poland
Bielsko-Biala
Combi Class JS1 c P
3. Divok Ján Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi Class Discus 2ct DJ
4. Divok Maroš Slovakia
Spišská Nová Ves
Combi Class Discus 2b DI
5. Foltin Vladimir Slovakia
Nitra
Combi Class LS10 10
6. Fürješ Martin Beláková Gabriela Slovakia
SGC Martin/Prievidza
Combi Class Arcus M TWO
7. Hupka Peter Holák Zdenko Slovakia
Nitra
Combi Class DG-1000T NIT
8. Jakubčák Ľubík Jesenský Braník Slovakia
SGC Martin
Combi Class Arcus M CAR
9. Jančik Dominik Slovakia
Nitra
Combi Class LS 8s SI
10. Jánoška Peter Slovakia
Nitra
Combi Class LS- 6c/15m N6
11. Keher Jan Slovakia
AK PD
Combi Class Discus cs DR
12. Krejčiřík Petr Czech Republic
Hranice
Combi Class JS 1C ZF
13. Kubovčík Viliam Slovakia
Poprad
Combi Class Ventus 2cxt VV
14. Kuvik Lubor Slovakia
AIR simpatia
Combi Class ASG-29E/18m LK
15. Mach Miloš Slovakia
Nové Zámky
Combi Class Discus 2ct/15 JH
16. Niko Eduard Darnady David Slovakia
Aeroklub Prievidza/Nitra
Combi Class Duo Discus 2x
17. Peško Jozef Slovakia
Nitra
Combi Class LS 8t HM
18. Picka Martin Rodová Markéta Czech Republic
AK Tábor
Combi Class Duo Discus 777
19. Somol Luděk Fratrik Tibor Slovakia
SPC Martin
Combi Class Duo Discus SGC
20. Treslova Jana Czech Republic
Raná
Combi Class LS8 EU

Náhradníci

Club Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
Combi Class
Momentálne nie su zaregistrovaní žiadni pretekári.
WebCam LZPE

Kontakt
Airfield Prievidza Slovakia
Letisková 8
971 03 Prievidza, Slovakia
+421 46 543 06 11
info@aeroklub-prievidza.sk Ďalšie kontakty
Created by WebCreative.info © 2010 - 2018 All rights reserved.